Aktualności

Samochody nowe

Samochody używane

Serwis i części

Centrum powypadkowe

Kontakt

Modele wybrane specjalnie dla Ciebie:

208

2008

301

3008

508

Traveller

Partner

Expert

Boxer

Jazda próbna

Cenniki

Facebook

Kontakt

Aktualności

Nowy Peugeot Partner Furgon

 

Nowy Peugeot Partner Furgon to samochód doceniony jeszcze przed swoim rynkowym debiutem. We wrześniu tego roku otrzymał tytuł International Van of the Year 2019, przyznawany przez kapitułę złożoną z 25 dziennikarzy i wydawców czołowych magazynów branżowych. Polska premiera samochodu odbyła się podczas targów Fleet Market w Warszawie – 21 listopada.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

 

Fascynująca przygoda marki Peugeot z nowoczesnymi technologiami trwa w najlepsze, a jej ostatnim owocem jest niesamowity PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT, w pełni autonomiczny samochód elektryczny łączący kosmiczne osiągi oraz ponadczasowy charakter marki. Model czerpie z najlepszego dziedzictwa i stanowi wizję, w której nowoczesne technologie łączą się z tradycjami, aby jeszcze efektywniej realizować misję, którą jest dostarczanie bezpiecznych i komfortowych samochodów z charakterem.

Monumentalny lew – nowy ambasador marki Peugeot

 

Duma, siła i codzienne dążenie do doskonałości to najważniejsza dewiza marki Peugeot, która każdego dnia znajduje odzwierciedlenie w bezpiecznych samochodach poruszających się po naszych drogach. Wszystkie te cechy znalazły odzwierciedlenie w nowym ambasadorze marki – monumentalnej rzeźbie lwa.

Zapisz się na jazdę próbną!

Design by Marta Zarębska | +48 664 757 088

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz